Zleć przygotowanie projektu

Chcesz okleić samochód firmowy ale nie masz pomysłu na projekt graficzny? To żaden problem.

Działamy na rynku reklamowym od ponad 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy dziesiątki projektów oklejenia samochodów. Naszymi zleceniodawcami byli zarówno klienci indywidualni jak i podmioty posiadające floty pojazdów firmowych. Nasi graficy mają ogromne doświadczenie w przygotowaniu projektów oklejenia samochodów. Wiedza z zakresu dostepnych materiałów oraz  ich ekspozycji na bryłach róznorodnych karoserii, procentuje tym, iż jesteśmy w stanie zaoferować  produkt adekwatny do potrzeb i zasobności portfela każdego klienta.  W czasie naszej wieloletniej praktyki mieliśmy do czynienia z większością z najpopularniejszych modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wszystko to jest gwarancją profesjonalnego wdrożenia projektu.

Z uwagi na różnorodność karoserii i mnogość dostępnych materiałów wycena każdego projektu odbywa się indywidualnie po ustaleniu oczekiwań zleceniodawcy.

Jeśli chcesz zlecić projekt oklejenia auta, zapraszamy do kontaktu z nami biuro@wektor77.pl lub  nrem telefonu 660 880 777.

Najpolularniejsze marki:

Pomoc:

Moje konto:

Informacje: